Product #:CCL-53-0010
Mfg. Part #:AC 7265
CCL-53-0010.png
Corona AC 7265 Razor Tooth Folding Saw Blade for RS 7265 8"
Corona
Razor Tooth Folding Saw Blade for RS 7265 8"
Product #:CCL-53-0010
Mfg. Part #:AC 7265
EA
Description
This replacement blade is designed for the Razor Tooth Folding Saw. The blade is 10" and has a lifetime warranty. Replace it as needed for optimal performance.
Documents
No documents available
Branch Availability
content loaded
Specifications
  • BrandCorona
  • Each Product Weight0.4167 pound
  • Shipping Dimensions1.14 x 10 x 0.75 inch