Product #:CTM-25-5017
Mfg. Part #:25140-011-100
- This product is obsolete.
- The superseded product was not found.
CMP 25140-011-100 Gray In-Ground Gunite PVC Port ABS Skimmer with Standard Basket; 2" Socket x 2.5" Spigot, Gray Body, Gray Cover
CMP
Gray In-Ground Gunite PVC Port ABS Skimmer with Standard Basket
Product #:CTM-25-5017
Mfg. Part #:25140-011-100
EA
Description
Documents
Branch Availability
content loaded
Specifications
- BrandCMP
- ApplicationInground, Pool
- Shipping Dimensions20 x 12 x 22 inch